Megoldott

Felszedett térkő

A térképen megjelölt játszótér melletti kondiparknál a járda egy része hiányzik. Kérem ennek pótlását.

Köszönettel, Gudenus László

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Simon Bolivar stny. 3-5

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia László!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították. Köszönöm
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/5186/1/2021/V0

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Útépítési Csoportunk a szükséges javí
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Gubacsi híd (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Járdaszakaszok kapacitása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadkikötő H (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére