Megoldott

Szabálytalan parkolás

Valaki elmozdította az amúgy az önkormányzat által csavarokkal rögzített, éppen a járdán parkolast megakadályozó virágládát. Emiatt rendszeresen szabálytalanul, a gyalogosokat akadályoztatva parkolnak az autók a járdán.
Sokadszorra visszatérő probléma.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Múzeum u. 2

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az elmozdított virágládákat visszahelyeztük a helyükre.

    Tisztelettel:

    JGK Zrt.

    From: Járókelő.hu
    Sent: Monday, November 15, 2021 11:56 AM
    To: Józsefvárosi Gazdálkodási Közpon
    ...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Finta István hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszatérő probléma.
  • Finta István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ez melyik parkoló zóna?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Gyula
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Nap utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Fura új rendszer

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklin Tekerek
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére