Megoldatlan

Buszmegálló szemetes

Annyi szemét halomozódott fel a megállóban, hogy senkinek sincs gusztusa használni.
Rendszeresen visszaterő probléma.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Harminckettesek tere

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a buszmegálló mindig szemetes, rendszeresen kitakarítják és újra az lesz rögtön. Elég nehéz úgy elkapni, hogy éppen tiszta. Sajnos a környék ilyen. A szemközti sarokra is van jelenleg bejelentés,...
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0027932-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00090631

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetéke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a közlekedési eszközök megállóinak takarítása nem Társaságunk, hanem a BKV Zrt. feladata.

    Tisztelettel: FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/90631/buszmegallo-szemetes
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Finta István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mocskos villamosmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kőbányai út / Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Drótkerítés maradvány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére