Megoldott

Leszakadt kukák

A Pesti úton a Bakancsos utcai buszmegállóban, és szemben vele, az út túloldalán lévő kukák leszakadtak. Kérem, szíveskedjenek úgy megjavítani, hogy az aljuk ne érjen le a földre, hanem a tartó fogja rendesen!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 82

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a leszakadt edényeket helyükre helyezték és rögzítették.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterü...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    az egyiket leszerelték... a másik ugyanolyan
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére