Megerősítésre vár

Felújítás idejére nincs megoldva a kerékpárút használata

A XI. Kerületben, az egér ut mellett vezet hosszan kerékpárút. Ez üdvözlendő (bár a minősége csapnivaló sok helyen). A Péterhegyi ut becsatlakozasanal az egér útba a kereszteződést felújítják, es ezért felturtak. Az itt átvezető autóutat megoldották, hogy használható legyen, azonban a kerékpárút tábla nélkül megszűnik, az építkezés csak a nagy forgalmú Egér utra kihajtva kerülhető ki. Ez természetes baleset es eletveszelyes.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Péterhegyi út 60

Hozzászólások

  • Hejj David visszajelzésére vár.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 90584 -as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    A Péterhegyi út útépítése során az Egér úti kapcsolatot is át kell építenie a kivitelezőnek.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hejj David bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bicikliparkoló?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Elek utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Veszélyes tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: Budapest Közút
    Neumann János utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére