Megoldatlan

Védgát utca szokásos szemét

Anonim Járókelő

Védgát utca szokásos szemét

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Védgát u. 43

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tavaly márciusban a MÁV szállította el a szemetet:

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele
    ...
  • Prinzessin Princesse hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt az FKF-nek kellene intézkednie... ez a terület az ő hatáskörük...
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Szia!
    Mivel a bejelentés magántulajdonra vonatkozik, a jelzett ügy pedig nem sértő vagy zavaró, így a kerületi önkormányzat nem járhat el illetékesként az ügyben.
    Köszönjük a megértésed!
    A Járókelő cs...
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/5202/1/2021/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszín nem Társaságunk tulajdonában, kezelésében van. Tájékoztatjuk, hogy a főváros köztisztasá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét a panel mögött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Táncsics Mihály utca
  Vissza az oldal tetejére