Megoldatlan

Illegális szemétlerakás

A XVI. Légcsavar utca és Léva utca - Zselic utca kereszteződés közötti kiserdő földútja mellett megint egy nagy adag szemét van kirakva, környezetszennyező módon. Kérjük elszállítását. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Légcsavar u. 5

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Azontúl, hogy intézkedünk az elszállításról ismételten szereném jelezni, hogy a terület MAGÁNTULAJDONban van. Mivel a tulajdonos tűri azt, hogy az útként kitaposott területet bárki, kvázi közterületké...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Illegális szemétlerakás a Légcsavar utca és Léva utca - Zselic utca kereszteződés közötti kiserdőben"-ról "Illegális szemétlerakás"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen sajnos visszatérő helyszín.
    Intézkedünk!
    KKVI
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • B Egon bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidobott matrac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Újszász utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét kupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Rákospalotai határút (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére