Megerősítésre vár

Kidobott holmik

Kidobott matrac és egyéb bútorok vannak a Légcsavar utcánál a kanyarban.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Légcsavar u. 5

Hozzászólások

  • Otocolobus Manul visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    intézkedünk!
    KKVI
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Otocolobus Manul visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést. Folyamatosan szállítunk erről a helyszínről. a következő gyűjtést május végére tudjuk ígérni.
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lépcső tisztítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Magtár utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tűrhetetlen állapotok a Sashalmi sétányon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Sashalmi sétány (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére