Megoldott

Tönkrement járda

A kövek feljöttek.
El kéne rendezni a terültet.
Bajza utca.
Páros oldal.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajza u. 26

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Bejelentő!

    A járdaszakasz javítása befejeződött, az ideiglenes forgalmi rend hamarosan megszűnik, a járdát rövidesen visszaadjuk a gyalogosforgalom számára.

    Üdvözlettel:

    Budapest Főváros V...
  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A járdaszakasz javítását megkezdtük, a munka befejezéséig kérjük szíves türelmét!

    Üdvözlettel:

    Budapest Főváros VI. kerület Terézvárosi Polgármesteri Hivatal
    Városüzemeltetési Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Általános Név bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Bp. VI. Rózsa utca 82. járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Rózsa utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére