Megoldott

Eltörött tábla a park kapuján

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a tábla cseréjére vagy eltávolítására. Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Baross u 129

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A tábla eltávolításra került.
    Tisztelettel: JGK Zrt.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidöntött tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Golgota út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhullott madár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Vajda Péter utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Betört hirdető kirakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapest Közút
    Blaha Lujza tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére