Megoldott

Járda és járdát határoló korlát gazzal történt benövése

Az Egressy útnak a Rákospatak felett átvezető részén mindkét oldalon járda található, aminek a szélén vaskorlátok vannak. Ezen korlátok körül mára szabályos gaztenger alakult ki, nagyon szomorú látványt nyújtva. A kerületi Önkormányzat szerint az FKF az illetékes. Nyár eleje óta a gaz eltávolitása érekében semmi nem történt, a gaz néhol már magasabb mint a korlát.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 180

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • KOVÁCS Mariann hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma megoldásra került, a gázt levágták.
  • KOVÁCS Mariann visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mai...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok, a burkolatból kinövő gaz eltávolítása a burkolat kezelőjének feladata, nem az FKF-é, ők szeméttel foglalkoznak.
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Az FKF nem szokott amúgy gazzal, növényekkel foglalkozni :)
    Az XIV. Kerületre amúgy sok esetben nem kell hallgatni. Nem erőssége a munkavégzés, viszont remekül kijelöl szerinte lehetséges új illetékeseket.
  • Szent Boci hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha az FKF az illetékes, akkor miért a BK-nak lett elküldve?
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • KOVÁCS Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Használhatatlan járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére