Válaszra vár

göröngyös járda

A járdában huppanók, gyűrődések és gödrök vannak, könnyű megbotlani bennük. A gyalogosok és babakocsisok is inkább az úttestet használják. Szeretnénk kérni a járda újraaszlfaltozását!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zoborhegy tér 7a

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    túl nagy rések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ilosvai Selymes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gyarmat utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Lőcsei út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére