Megoldott

Kiránydinnyésített kerékpárút

Anonim Járókelő

Az Ady Endre úton, a városba befelé haladó oldalon, a kerékpársáv és a gyalogos járda közötti részen fűnyírást végeztek. A probléma az, hogy nem takarították és - ezek szerint - ez a füves sáv királydénnyével volt benőve.
Most a kerékpársáv végig tele van királydinnyével. Ez azt jelenti, hogy napokon át mindenki defektet fog kap, aki arra teker.
Azonnal és alaposan takarítani kell a kerékpársávot!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Ady Endre út 62

Hozzászólások

  • B Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00090060 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére