Megoldott

Gyanús eredetű piszok a falon az aluljáróban

FRISSÍTÉS: 2021.10.04.
Bejelentő jelzése:
"Sajnos a mai napon ismét szembesültem a problémával."

---------------------------------
A Batthyány téren az aluljáró azon részén, ahol a villamosokhoz lehet menni, a falon rendszeresen ilyen jellegű koszt lehet látni.
Egyszer már lemosták az elmúlt kb. 1 hónapban, de most megint látom. Szaga is van, mit ne mondjak. Emberi ürüléknek tűnik.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Batthyány tér 5

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület gépi mosását ismét elvégezték munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.10.05. Bejelentő jelzése: "Sajnos a mai napon ismét szembesültem a problémával." --------------------------------- A Batthyány téren az aluljáró azon részén, ahol a villamosokhoz lehet menni, a falon rendszeresen ilyen jellegű koszt lehet látni. Egyszer már lemosták az elmúlt kb. 1 hónapban, de most meg...

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MÁV-HÉV Zrt."-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A Batthyány téren az aluljáró azon részén, ahol a villamosokhoz lehet menni, a falon rendszeresen ilyen jellegű koszt lehet látni. Egyszer már lemosták az elmúlt kb. 1 hónapban, de most megint látom. Szaga is van, mit ne mondjak. Emberi ürüléknek tűnik."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.10.05. Bejelentő jelzése: "Sajnos a mai napo...

  • Tóth Tímea Tünde hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a mai napon ismét l
    szembesültem a problémával.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a takarítást elvégezték munkatársaink.

    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "MÁV-HÉV Zrt."-ra.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    @MÁV-HÉV
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Tóth Tímea Tünde bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére