Válaszra vár

Balesetveszélyes járda

Feljött a járda egy kis szakaszon amiben könnyű elesni. A növényzet is pont ott lóg be, ami miatt a járda széle felé húzódik a gyalogos.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Amerikai út 15

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    túl nagy rések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ilosvai Selymes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gyarmat utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Lőcsei út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére