Válaszra vár

Kevés gyűjtőkonténer

Egy nyilvános étkezési olaj gyűjtőpont üzemel itt!
Tök szuper, hogy ennyire sikeres, az emberek nem a csatornába öntik, hanem ide hozzák.
De a nagy sikert az üzemeltető nem győzi követni, néha a járdán is olaj folyik.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Cirmos u. 8

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyéb szervezet részére továbbítva: Biotrans Kft. info@biotrans.hu
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Asztalos Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Szemét + patkányok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Koi Tünde
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Koppány utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Fák alatt elszórt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csikkek a térkő réseiben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Angyal Kati
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Budapest Váci út 116 Agora park Tower 2 (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére