Válaszra vár

Igénytelen illetékes!

El van hanyagolva a XIV.kerülethez tartozó Dózsa György úti, állatkert melletti kerékpárút. Az útról lekopott a felfestés, az arra közlekedők nincsenek kellően informálva a kerékpárút kezdetéről és összevonásáról, szemetes, nem takarítják az utat és a Dózsa nagy forgalmátol sincs védve kerítéssel... 3 napja egy nagy faág áll az út közepén.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Dózsa György út 41

Hozzászólások

  • Lifeiss Hit hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a "faág" már nincs útban, ha minden igaz. A piktogramok pedig a régiek vannak.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Barányi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére