Válaszra vár

Úthibák a buszmegállóban

Úthibák a buszmegállóban.
Szent Gellért tér - Műegyetem M
Ezeken áttekerni már veszélyes.
Kérem, javítsák.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szent Gellért tér - Műegyetem M

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére