Válaszra vár

útpálya állapota szörnyű - Budafoki út

Anonim Járókelő

Tisztelt Budapest Közút,

2 kérdésem lenne:

1:

Útpálya állapota szörnyű - Budafoki út

Október huszoharmadika u / Irinyi József u és Dombóvári u közötti szakaszon.

Mikor várható a szakasz felújítása? Tervezik valamikor? Ismerik a problémát?

2. kérdés.:

Budafoki út

Október huszonharmadika u / Irinyi Józsefi és Dombóvári u közötti szakaszon

-lehetetlen a szakaszon haladni, mivel aki a Dombóvári útra fordul jobbra - Rákóczi hídra hajthasson,- teljesen blokkolja az útszakasz forgalmát. Sokan csak kifelé haladnának a Budafokin, ha tudnának.

Ismerik a problémát? Terveznek javítani ezen a helyzeten?

Hogyan várják a környékén lévő irodanegyed és lakópark folyamatos átadását, hiszen már így is régóta ez a helyzet itt. Ez így csak vélhetően rosszabb lesz.

Gyors és részletes válaszukat előre is köszönöm a kérdésekre.

"egy Járókelő"

"Buszt és autót is használó Járókelő"

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 83c

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére