Válaszra vár

Vízelvezető dugulás!

Alábbi problémával kapcsolatban, szeretnék segítséget kérni, és remélhetőleg ne kelljen időnként felhivni a problémára a figyelmet!

A Budakeszi úton, minden évben el szokták szállítani az utcán lévő fák levágott ágait, valamint az eső elvezető árkokat ki szokták takarítani (aki ismeri ezt az útszakaszt, az tudja, hogy egy eléggé lejtős útszakaszról van szó..). Ez sajnos már a második éve nem történt meg, és egyre rosszabb a helyzet (az eső, a szél visz mindent). Van ahol már teljesen elzárta a az eső csatornát.., sőt a hordalekon már gaz is nőtt!
A környéken van egy ingatlan is, ami az önkormányzat fennhatósága alá esik, amihez szintén tartozik egy elég hosszú járda. Ezen a járdán sokszor már közlekedni is alig lehet, mert nem takarítják (jó esetben évente 1x),és itt mindenféle szemét megtalálható (jelenleg hungarocell, pizzás doboz, sörös doboz.. stb).
Jó lenne valami megoldást találni rá!
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Budakeszi út 63

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett állapotot már korábban mi is jeleztük az árok üzemeltetésében illetékes Budapest Közút felé.

    Az Ön által jelzett Budakeszi úti (55. szám) ingatlan a Fővárosi...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Valenti Maryan bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Lezárt gyalogos híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    útjavítás?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagysándor József utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült elem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére