Megoldott

Üvegszilánkok a kerékpárúton

Üvegszilánkok vannak a rakparti kerékpárúton és a járdán az Egyetemisták parkja mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Pázmány Péter stny.

Hozzászólások

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    FKF máshol is ilyen korrekt, telefonon felhívtam őket, hogy a lomtalanítás során kiszóródott sok üvegszilánk, másnapra feltakarították tökéletesen.
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a kerékpárút takarítását elvégezték munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántart...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére