Megoldott

Teli kukák

A Rózsakert utcában teli vannak a buszmegállók menti kukák.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Rózsakert u. 25

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az edényeket ürítették munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához.
    Tiszt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Patera Kamilla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kis forgalmú út menti szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Dunapart utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Baleset utáni szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Bartók Béla út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Salakanyag az út szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére