Megerősítésre vár

graffiti a falakon

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.03.02.
A Bp. közút válasza: "FKF Zrt-nél tisztítás megrendelve."

---

Graffitik vannak a Szent Gellért lépcsőnél található kőfalakon, és kilátóponton több helyen is. Kérem eltávolításukat.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Szent Gellért lépcső

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Graffitik vannak a Szent Gellért lépcsőnél található kőfalakon, és kilátóponton több helyen is. Kérem eltávolításukat."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.03.02. A Bp. közút válasza: "FKF Zrt-nél tisztítás megrendelve." --- Graffitik vannak a Szent Gellért lépcsőnél található kőfalakon, és kilátóponton több helyen is. K...

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük észrevételét!
    A terület a Fővárosi Önkormányzathoz tartozik, ezért a jelzett problémát továbbítottuk annak fenntartója, a Budapest Közút Zrt. felé.

    Tisztelettel:
    Bruckne
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rongált elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rudas Gyógyfürdő (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére