Megoldott

graffitis szikla

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021. 10. 04.

Budapest Közút Zrt. válasza:

A 00089589 számú bejelentésben szereplő támfal üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik, de a támfalra felfestett graffitik eltávolítása az FKF Zrt. feladata.
Az illetékességünkbe tartozó üzemeltetési, fenntartási feladatokat a Fővárosi Önkormányzat által biztosított források erejéig a műszaki, és gazdaságossági szempontok alapján a rendelkezésre álló kapacitási lehetőségeinkhez mérten folyamatosan végezzük.
A bejelentett hibát jeleztük az FKF Zrt.-nek.

----------------------

Graffitik vannak a Gellérthegyen található sziklákon a Citadella lejtő nevű sétányon. Kérem eltávolításukat.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Citadella lejtő

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy a graffitiket eltávolítottuk.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterületek tisztántartásáért. Azonban ez önm
    ...
  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    még nem tüntették el a graffitit
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy jelenleg nincs módunk a bejelentett graffitit eltávolítani. A megoldásig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel: FKF Köztisztasági Divízi...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Graffitik vannak a Gellérthegyen található sziklákon a Citadella lejtő nevű sétányon. Kérem eltávolításukat."-ról "FRISSÍTÉS 2021. 10. 04. Budapest Közút Zrt. válasza: A 00089589 számú bejelentésben szereplő támfal üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik, de a támfalra felfestet...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00089589 számú bejelentésben szereplő támfal üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik, de a támfalra felfestett graffitik eltávolítása az FKF Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük észrevételét!
    A terület a Fővárosi Önkormányzathoz tartozik, ezért a jelzett problémát továbbítottuk annak fenntartója, a Budapest Közút Zrt. felé.

    Tisztelettel:
    Bruckne
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sértő tartalmú graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jászai Mari tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére