Megoldott

Buszmegállóban hagyott szemét

Tisztelt járókelő.hu!
Xx.kerület, Gubacsi átjárónál lévő szemetes ürítése után, 2021.09.06.óta már 3 FKF.es zsák rombolja a nem túl fényes összképet. Kinek lehet jelenteni? Kinek kellene elvinnie? Nem lenne ésszerű az ürítés után egyből kocsira rakni s elvinni?

Tisztelettel: Ingrid

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Csepeli átjáró

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a zsákokat elszállították munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához.
    Ti...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Ágoston-Csáki Ingrid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiégett szelektív

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Lajtha László utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a felüljáró mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére