Megoldott

Rossz minőségű kerékpárút

A Hungári körút melleti kerékpárút egy szakaszát újraaszfaltozták (feltételezésem szerint a körút melleti ingatlanberuházáshoz kapcsolódó közmű-építés miatt) és az újraaszfaltozott kerékpárút nagyon egyenetlenre sikerült. Első ránézésre laikusként nem látszik, de kerékpárral végiggurulva rajta, borzasztó a minősége.
Javaslom, hogy a kivitelezővel garaciálisan legyen javíttatva a kerékpárút

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 47

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Az érintett szakaszt újraaszfaltozták, szerintem megfelelő minőségű lett. Köszönet mindenkinek, aki közreműködött!
  • Németh Gergely visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére