Megoldott

Kilazult kerékpártámaszok a Király utcában

A Király utca-Izabella utca sarkán lévő 2 kerékpártámaszból mindkettő ki van lazulva, nehezen tudják megtartani a kerékpárokat. A csavarokat kéne újra rögzíteni.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Király u. 98

Hozzászólások

  • B. Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Járókelő Csapat!

    Munkatársaink a támaszokat rögzítő csavarokat átnézték, ahol szükséges volt, ott meghúzták.

    Üdvözlettel:
    Városüzemeltetési Osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Jenei Borbála bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üzemen kívüli parkolóóra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Parkolás forgalomtól elzárt részen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Rendészeti Osztály
    Benczúr utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére