Megoldásra vár

Használhatatlan járda, rossz állapotú kerékpárút

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékesek!

A XI. kerületben a Budafoki út/Bogdánffy utca és a Hamzsabégi út közötti térköves kerékpárút igen rossz állapotban van. A térkövek solyhelyütt feljöttek, feltöredeztek. Mellette a kis kör alakú kövekből álló járda babakocsival használhatatlan (ezért a babakocsisok a kerékpárutat használják), de gyalog is kényelmetlen, botlásveszélyes, így a gyalogosok nagy része is a kerékpárúton közlekedik.
Aszfaltos utat kérünk szépen a kerékpárosok részére és térköves vagy szintén aszfaltos utat a gyalogosnak.
Intézkedésüket köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hamzsabégi út 4

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. szeptember 28., kedd 11:15
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rahó utca 11. járda seprése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára lógó faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Belső Dániel
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Herend utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére