Válaszra vár

Gaz, fű

Anonim Járókelő

A 2 oszlop között lassan összeér a gaz.Nehezíti az átsétálást.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szádelő u. 9

Hozzászólások

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rahó utca 11. járda seprése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára lógó faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Belső Dániel
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Herend utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére