Megoldott

Kopott utcanévtábla

Tisztelt illetékes!
Kérem a lekopott tábla cseréjét!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szabadság u. 47

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélték.
  • KG P visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/4843/1/2021/V3
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk a bejelentésben megjelölt utcanévtábla cseréjét előjegyzésbe vette. Szíves türelmét kérjük a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • KG P bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ki tépte le? :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gazos állomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Csepeli út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Homok az ingatlanokban és a gépjárműveken

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére