Megoldott

Kiálló szekrény

Tisztelt MVM Földgáz!
Iskola tér 9 előtt zárszekrény az útburkolatból kiáll, kérem szintbe hozását. Köszönöm!

9 Iskola tér
https://maps.app.goo.gl/7KhGEntti1u6Z6PP9

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Iskola tér 9

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Munkatársak!

    Az alábbi bejelentés- Társaságunk által adott válasz ellenére - "Megoldásra vár" címkével szerepel a felületen.

    Ismételten kérem, hogy változtassanak a státuszon.

    https://ja
    ...
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/89349/kiallo-szekreny

    [https://d1mkxvwtzddm9n.cloudfront.n
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • KG P bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Összetört gázvezeték-jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Harcsa utca (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiálló fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére