Megoldott

Fedél süllyed

Tisztelt MVM Földgáz!
Kazánház u Technikus u kereszteződésnél lévő vízgyűjtő műtárgy szekrénye süllyed. Kérem Önöktől a szekrény útburkolat szintjébe hozását vagy megszüntetését. Köszönöm!

Képek Google

2 Kazánház u.
https://maps.app.goo.gl/1QnE2iQh1e5McMxR8

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kazánház u. 1

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/89276/fedel-sullyed
    [https://d1mkxvwtzddm9n.cloudfront.net/
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • KG P bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Összetört gázvezeték-jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Harcsa utca (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiálló fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére