Megoldott

Túlcsoduló szemetesek a Baross utcán végig

Gyakrabban ürítsék, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Baross u 21

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Baross utcai edények ürítését és környezetük takarítását elvégezték munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Bu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Finta István hozzászólt a bejelentéshez.

    Meg mindig a Baross utca.
  • Finta István hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggeli kuka állapotok. Kérem ürítsék végre ki őket, köszönöm!
  • Finta István hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet sajnos valtozatlan. Ahogyan látható mindenképpen szükség van a kukák ürítésére.
  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Finta István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Korányi Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott dísztárcsa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Korányi Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Orczy tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére