Megoldásra vár

Járdakövek felemelkedése

Anonim Járókelő

A Csorbai út es Pajkos utca sarkán a nagy fa gyökerei feltolták a járda köveit.Kismotorral, rollerrel már járhatstlan de gyalogosan is veszélyes .Kb. 3-4 méteren

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Pajkos u 74

Hozzászólások

  • Szilvia Szeifert megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. szeptember 15., szerda 9:19
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rahó utca 11. járda seprése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára lógó faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Belső Dániel
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Herend utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére