Megerősítésre vár

Benzineskanna a fára erősítve

Anonim Járókelő

Benzineskanna a fára erősítve, cím: Tas vezér utca 24
fotó csatolva

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tas vezér u. 24

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. július 11., hétfő 16:26
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérlek, módosítsátok az illetékest az Önkormányzatra!
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által tett bejelentést illetékességből továbbítottuk Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya felé, kérve gyors és hatékony inté...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, szerintem újra kellene küldeni a köztereseknek, ha lehet.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    hát hogyha még mindig ott van, talán le lehetne szedni egy arra illetékes személyeknek
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ott van :D
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Továbbítjuk az illetékes szervezeti egység részére, akik gondoskodnak az eltávolíttatásról. Tisztelettel: Kozma Levente igazgató
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szeméthalom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Erika
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Dávid Ferenc utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Illegális szeméthegyek Újbudán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fenyves utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére