Megoldott

Lekopott kerékpáros nyom

FRISSÍTÉS: 2022.02.21.
Bejelentő visszajelzése:
"Ma jártam újra itt, újra festésnek sajnos semmi nyoma. Ez így továbbra is kifejezetten veszélyes, kerékpáros nyomok hiányában az autók egyáltalán nem számítanak szembejövő kerékpárra.
Tavaly ezek szerint nem volt rá pénz (bár ettől illene tájékoztatni). Idén legyen rá, mert csak idő kérdése a baleset bekövetkezése. Mint több ízben is említettem, kb. 6 hónaponta újra kell festeni, vagy a legutóbbinál tartósabb festést kell eszközölni."

-------------------------------------------------------
FRISSÍTÉS: 2021.09.21.
Budapest Közút válasza:
"Az Ön által jelzett helyszín az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkban szerepel.
Ha az ilyen célra fordítható pénzügyi forrásaink és az ősziesre forduló időjárás lehetővé teszi, akkor az ősz folyamán a felújítás megtörténik.
A megvalósulásig szíves türelmét kérjük."

---------------------------
Cházár András és Zichy Géza utcákban lekopott az összes kerékpáros nyom, újra kéne festeni. Kb nyolc havonta.
2019-ben bejelentettem és újrafestették (hurrá!), 2020ban szólás nélkül megint átfestették (hurrá!!!!). Idén már elfelejtették :(

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Cházár András u. 19

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves András!
    Igen, lszi nyiss új bejelentést a Zichy Géza utcára!
    Köszönjük,
    a Járókelő csapatának nevében: Zsófi
  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a fényképes visszajelzést!
  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    MA! VÉGRE! 8 hunyadi után! VAN nyom!
    Fél év múlva kérünk újrafestést!
    Zichy Géza utca? Nyissak külön bejegyzést? Csak mert ott is hiányzik! Ugye maradt még festék? Köszike
  • Lukács András visszajelzésére vár.

  • B-F. Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett helyszín az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkban szerepel, felújítására kapacitásaink és az időjárás függvényében kerül sor.

    A megvalósulásig sz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    Képekkel
  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    Már szinte semmi nem maradt a nyomokból.
    Ez így továbbra is nagyon baleset veszélyes.
  • Lukács András visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. Az Ön által jelzett helyszín az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkban szerepel. A program végrehajtása tavasszal kezdődik, és fontossági sorre
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.02.21. Bejelentő visszajelzése: ------------------------------------------------------- FRISSÍTÉS: 2021.09.21. Budapest Közút válasza: "Az Ön által jelzett helyszín az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkban szerepel. Ha az ilyen célra fordítható pénzügyi forrásaink és az ősziesre forduló ...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Cházár András és Zichy Géza utcákban lekopott az összes kerékpáros nyom, újra kéne festeni. Kb nyolc havonta. 2019-ben bejelentettem és újrafestették (hurrá!), 2020ban szólás nélkül megint átfestették (hurrá!!!!). Idén már elfelejtették :("-ról "FRISSÍTÉS: 2022.02.21. Bejelentő visszajelzése: ------------------...

  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyönyörű mézes madzag válasz volt a legutóbbi a Budapest Közúttól. Ma jártam újra itt, újra festésnek sajnos semmi nyoma. Ez így továbbra is kifejezetten veszélyes, kerékpáros nyomok hiányában az autó...
  • Lukács András visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett helyszín az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkban szerepel.
    Ha az ilyen célra fordítható pénzügyi forrásaink és az ősziesre forduló időjárás lehet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lógó jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Stankovics Andor
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Biciklis terelőtábla leesett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Örs vezér tere M+H (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kerékpáros EAK tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Vágány utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére