Megoldatlan

Hiányzó felfestés

Anonim Járókelő

Az Ady Endre úti panelok előtt található parkolóban hiányzik a felfestés így az autósok sokszor helytelenül parkolnak, ezért kevesebb autó tud parkolni mint ahány egyébként lehetséges lenne felfestéssel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Ady Endre út 1215

Hozzászólások

  • Tisztelt Bejelentő!

    Részvénytársaságunk a város területén mintegy 517 000 m2 burkolati jelet üzemeltet a Fővárosi Önkormányzat által rendelkezésünkre bocsátott forrásból. Az utóbbi évek gyakorlata sz
    ...
  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/4846/1/2021/V1
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a felfestés nem elengedhetetlen része egy parkoló működésének. Tapasztalatok szerint, a parkoló felfestésével nem növekszik a park
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szabályosan lehet itt parkolni? Gerlóczy u.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Gerlóczy utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolnak a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkolás zöldön

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére