Megoldott

Lezárás

FRISSÍTÉS 2021.09.24.

Bejelentő hozzászólása:
"Kihelyeztek táblákat. A Horváth kert felőli vége csak igénytelen, a Roham utca felőli végén viszont sikerült a parkolás rendjét jelző tábla alá kihelyezni a kiegészítő táblát. Kérem a Budapest Közutat, hogy ezzel fussanak még egy kört."

---

A Pauler utcában ismét lezárták a kerékpárutat, de nem táblázták ki a terelést a kerékpárosok számára. Kérem a táblázás mielőbbi korrigálását! Hosszabb távon is megfontolandó lenne az utca Horváth-kert felőli végének kerékpáros kétirányúsítása. A járdán vezetett kerékpárút egyre rosszabb állapotban van, és gyakran zavarja a kerékpárforgalmat áruszállítás, kerékpárúton lévő kukák, motorok, robogók.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Pauler u. 2

Hozzászólások

  • B Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
    Még mindig nem az igazi, a kiegészítő táblát csak nem sikerül az egyirányú utca tábla alá tenni, de nagyságrendekkel javult a helyzet, megoldottként zárhatjuk.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét, a közterületi munkákat végző kivitelezőt felszólítottuk a táblák rendezésére. Kérjük tájékoztatásunk szíves elfogadását.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Pauler utcában ismét lezárták a kerékpárutat, de nem táblázták ki a terelést a kerékpárosok számára. Kérem a táblázás mielőbbi korrigálását! Hosszabb távon is megfontolandó lenne az utca Horváth-kert felőli végének kerékpáros kétirányúsítása. A járdán vezetett kerékpárút egyre rosszabb állapotban van, és gya...

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Kihelyeztek táblákat. A Horváth kert felőli vége csak igénytelen, a Roham utca felőli végén viszont sikerült a parkolás rendjét jelző tábla alá kihelyezni a kiegészítő táblát. Kérem a Budapest Közutat...
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen a választ és az intézkedést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 89045-ös számú megkeresésre Társaságunk az alábbi választ adja:

    Tisztelt Szász László úr!

    A közterület-foglalást végző kivitelezővel felvettük a kapcsolatot a helyzet ren
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Molnar Zsuzska hozzászólt a bejelentéshez.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Elég hosszú ideig meg volt nyitva, most zárták le újra.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    2 éve nem sikerül kielégítő megoldást találni erre a problémára. Bár a kerítés cserélődik, a figyelmetlenség és nemtörődömség állandó: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/47912/lezart-kerekparut-es-jarda
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kintfelejtett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budatétény vasútállomás (Campona) (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére