Megoldásra vár

Kerékpárút hiányzó festése

A Margit híd budai hídfőjénél a hídra vezető kerékpárút burkolati felfestése a tavalyi közműépítés óta hiányzik.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, 0201-Margit híd - Buda

Hozzászólások

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Moszkva tér dettó. Jelentettem, eredmény még zéró.
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Margit híd budai hídfőjénél a kerékpárút hiányzó burkolatjeleinek pótlására felszólítottuk a közmű munkálatokat végző kivitelező céget. Kérjük türelmüket!

    Üdvözlettel:

    BUDAPES
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Melhardt Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére