Megoldott

Hulladék gumi

Anonim Járókelő

Kidobott gumi a zöldterületen. Kérem az illetékestől az elszállítást. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szabadság u. 47

Hozzászólások

  • Reith Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/4766/1/2021/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    A kerület tisztántartása Önkormányzatunk kiemelt feladatai közé tartozik. A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. munkatársai folyamatosan gondo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Illegális szemét közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Sérült szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bútort kirakva az út mellé

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére