Megoldásra vár

Balesetveszélyes járda

Nagykalapács utca 16 előtt a fák gyökerei két helyen is jelentősen "felnyomták" az aszfaltburkolatot a járdán. Kérem az illetékest a burkolat helyreállítására, balesetveszély, botlásveszély megszüntetésére, természetesen a fák állapotának megóvása mellett. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Nagykalapács u. 16

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/4762/1/2021/V4

    Bejelentését követően helyszíni bejárást tartottunk a terüle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bánkuti Béla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Burkolat javítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Hollandi út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Kimaradt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Nyuszi sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére