Válaszra vár

Hiányzó korlátok

Anonim Járókelő

Hónapok óta hiányzik néhány “kidőlt????” korlát a Bem rakparton.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bem rkp. 31

Hozzászólások

  • B Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Jobban megnézve látom, másik korlátról van szó. Legalább az egyik fotódon látszik, hogy a másik korlát sincs a helyén amit korábban bejelentettem...((((
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    balesetveszélyes biciklisáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gogol utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kintfelejtett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budatétény vasútállomás (Campona) (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére