Megerősítésre vár

Kidöntött korlát

Bem rakparton., a Csalogány utca magasságában egy korlát ki van döntve. ott pihen a közelben.
(Ezen a részen elválik a gyalogos, ill. kerékpáros forgalom, e célból lett kihelyezve.)
https://www.google.com/maps/@47.507557,19.039176,3a,15y,58.89h,86.55t/data=!3m6!1e1!3m4!1suQeEDIXKkETBKauEXVzbmg!2e0!7i16384!8i8192
Kérem szépen javítását, köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bem rkp. 30

Hozzászólások

  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Halott ügy sajnos.... :((((
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    A korlátszegmenst még mindig nem pótolták, ... Meg kellene kérdezni hogy szándékukban áll-e egyáltalán.
  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem pótolták.
  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A korlát helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechn
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Gyors autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kis Rókus utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elforgatott forgalmi tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Frankel Leó út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére