Megoldott

Csap körüli kátyú

Tisztelt Illetékes!
A Baranyai utcában, egy záró csapfedél körül az út repedezett, sérült.
Az út alapjában jó állapotú.
Kérem a javítását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Baranyai u. 8

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/88676/csap-koruli-katyu

    [https://d1mkxvwtzddm9n.cloudfron
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Harcsa utca (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiálló fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Közműjelző tábla letörése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Csenger utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére