Megoldott

Felére szűkül a kétirányú kerékpárút

Felére szűkül itt a növényzet terjedése miatt a kétirányú kerékpárút.
Kérem, rendezzék a kerékpárút állapotát.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Hajó u. 4

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Nt Glty hozzászólt a bejelentéshez.

    Most úgy tűnik járható a szakasz mindkét irányból.
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt lakóegyüttes épül (kék-duna rezidencia) és várhatóan sok-sok év, mire valóban rendeződik a kerékpárút sorsa. Mondjuk addig is használnánk azt, mégha oly romos is. Sosem foglalkoztak vele érdemben....
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Reméljük ennél a belejentésnél nem tökölnek sokat! ;)

    Ellenpélda:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/82986/kotomb-a-kerekparut-mellett
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    veszélyes járda és bicikliút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hamzsabégi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kintfelejtett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budatétény vasútállomás (Campona) (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére