Megoldott

Kőtömb a kerékpárút mellett

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.09.09.:

A KDVIZIG válasza:
"A JAROKELO-BUDAPEST-00082986 azonosító számú, „Kőtömb a kerékpárút mellett” tárgyú bejelentésben szereplő terület (1117 Budapest, Árasztó út) a Budapest XI. kerület 43619 helyrajzi számú - kivett Duna folyam - ingatlanon helyezkedik el, melynek tulajdonosa a Magyar Állam, vagyonkezelője a Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság. A bejelentésben szereplő területen helyezkedik el továbbá a Duna folyam jobb parti partvédelme, illetve a III. számú Buda-Dél árvízvédelmi szakasz védműve, melyek – mint az ingatlanon elhelyezkedő vízilétesítmények - Budapest Főváros Önkormányzatának tulajdonában, illetve a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. üzemeltetésében vannak.
Fentiek alapján a „vizek és a közcélú vízilétesítmények fenntartására vonatkozó feladatokról” szóló 120/1999. (VIII. 6.) Korm. rendelet mellékletében felsorolt fenntartási feladatokra hivatkozva (fenntartási sáv, töltésvédő sáv a víz- és mentett oldali lábtól számított 10-10 méter szélességig fenntartása az árvízvédelemért felelős szervezet feladata) a bejelentésben szereplő feladat megoldása a Fővárosi Önkormányzat, illetve a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. illetékességébe tartozik."

-----

FRISSÍTÉS 2021.09.02.:

XI. kerület Újbuda Önkormányzat válasza:
"Kézhez kaptuk a Bp., Xl. Árasztó úti kerékpárút (Fibula utcai szakaszán) parkolással kapcsolatos legújabb észrevételüket, melyre az alábbi tájékoztatást adjuk:
Az önkormányzati területen (mely lényegesen kisebb, mirit a Duna irányában folytatódó nagyobb terület) nem tervezünk sem állandó sem ideiglenesen kialakított parkolóhelyeket. Mivel itt a Közép-Duna- Völgyi Vízügyi Igazgatóság (1088 Budapest, Rákóczi út 41.) illetékessége jóval nagyobb ezért javasoljuk, hogy keressék fel őket is tárgyi ügyben."

-----

FRISSÍTÉS 2021.06.02.:

Az adott követ elvitték, DE: Mivel több kő is van errefelé:
Terveznek valamilyen megoldást a parton parkolás végett?
Vélhetően az autók illegális parton parkolása miatt tehette valaki ide. Akár a Stonehenge. :)

-----

Korábban nem volt itt ez a nagy tömb.
Itt sok autó parkolt korábban, szabálytalanul de ami az autók ellen hatásos, az a biciklisekre és gyalogosokra veszélyes. Volángarázs felől a Duna part irányába
Budapest, Hajó u. 2, 1221 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Hajó u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Zárható.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés: Eddig nincs változás.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Társaságunk intézkedett a kőtömbök elszállíttatásáról.

    Szíves türelmüket kérjük,

    köszönettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üzenet --------
    Tárgy: Új b
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021. 09. 02. XI. kerület Újbuda Önkormányzat válasza: Kézhez kaptuk a Bp., Xl. Árasztó úti kerékpárút (Fibula utcai szakaszán) parkolással kapcsolatos legújabb észrevételüket, melyre az alábbi tájékoztatást adjuk: Az önkormányzati területen (mely lényegesen kisebb, mirit a Duna irányában ...

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    aktuális helyzet
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Vannak még további kőtömbök a 10 méteres sávon belül. Szabálytalanul parkoló autóbol is sok van itt. Tábla nem tiltja és egyéb akadályok sem/pollerek/

    Érdemes lett volna a Fővárosi Önkormányzatpt, i...
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóságverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Bardócz Csaba úr részére
    irodavezető
    Járókelő közhasznú Egyesület
    Budapest

    Tisztelt Irodavezető Úr! Tisztelt Jarokelo.hu!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00082986 azonosító számú, „Kőtömb a kerékpárút mellett”
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021. 06. 02. Az adott követ elvitték, DE: Mivel több kő is van errefelé: Terveznek valamilyen megoldást a parton parkolás végett? Vélhetően az autók illegális parton parkolása miatt tehette valaki ide. Akár a Stonehenge. :) ------------------------------ Korábban nem volt itt ez a nagy tömb. Itt sok autó park...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküdenétek akkor a Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság-nak?

    Ott eza bejelentés még nem volt...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. szeptember 2., csütörtök 13:57
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lassan eldönthetné már a kerület és a főváros /fővárosi cégek/, hogy ki is a felelős itt a rendért...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.06.02.: Az adott követ elvitték, DE: Mivel több kő is van errefelé: Terveznek valamilyen megoldást a parton parkolás végett? Vélhetően az autók illegális parton parkolása miatt tehette valaki ide. Akár a Stonehenge. :) ----- kótömb a kerékpár út mellett Korábban nem volt itt ez a nagy tömb. Itt so...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. július 27., kedd 12:17
    Címzett: Bundi Piroska
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a választ és várjuk a megoldást.

    p.s.:

    Esetleg érdemes lenne a szomszédos ingatlanok tulajdonosaival és bérlőivel is egyeztetni az Önkormányzatnak. Ez egy elég olcsó megoldás egyébként.

    C...
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. július 14., szerda 10:32
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés leírását "kótömb a kerékpár út mellett Korábban nem volt itt ez a nagy tömb. Itt sok autó parkolt korábban, szabálytalanul de ami az autók ellen hatásos, az a biciklisekre és gyalogosokra veszélyes. Volángarázs felől a Duna part irányába Budapest, Hajó u. 2, 1221 Hungary"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.06.02 Az adott követ elv...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az adott követ elvitték, DE:

    Mivel több kő is van errefelé:

    Terveznek valamilyen megoldást a parton parkolás végett?

    Vélhetően az autók illegális parton parkolása miatt tehette valaki ide. Akár a S...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Várjuk a megoldást kedves 11. kerület.

    Vélhetően az autók illegális parton parkolása miatt tehette valaki ide. Akár a Stonehenge. :)

    Terveznek valamilyen megoldást a parkolás végett?
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXII. kerület Budafok Önkormányzata"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valszeg rosszul adtam meg, 11.kerületben van a tömb, a patak másik oldal a 22.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Többször is leellenőriztem, nálam 22. kerület :) Vagy rossz címet adtál meg.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez itt a 12. Kerület... ;) Google furán mutatja.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére