Megoldott

Roncs bicó

Roncs bicikli található az Egressy téri villamosmegálló mögött.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy tér

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindenesetre eltűnt.
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXIII. törvény 20. § (1) - (2)
    bekezdései alapján a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező azon járművet jogosult
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Ez mi?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kerékpár tároló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Állatkerti körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére