Megoldásra vár

Jelöletlen betontömb a kerékpárúton

Jelöletlen betontömb zárja el a kerékpárutat a Clark Ádám téri buszmegállónál. Ha valóban indokolt odahelyezni a betontömböt (valójában sokan egyszerűen kikerülik), akkor legalább tegyék figyelemfelkeltőbbé festéssel, mert jelenlegi formájában balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Clark Ádám tér

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 88619-es számú megkeresésre Társaságunk az alábbi választ adja:

    Tisztelt Baksai-Szabó Kristóf Úr!

    A problémát ismét jeleztük a forgalomtechnikai kivitelező felé, ígéretük
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre semmi változás.
  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 88619-es számú megkeresésre Társaságunk az alábbi választ adja:

    Tisztelt Baksai-Szabó Kristóf úr!

    Az észrevételezett betonelem kapcsán felvettük a kapcsolatot a forgalomt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a bejelentést!

    Így lesz életveszélyes egy kerékpárút

    https://jarokelo.hu/86919
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    8
    Megoldott
    8

    Lezárás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapest Közút
    Pauler utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    veszélyes járda és bicikliút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hamzsabégi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére