Megoldásra vár

Nyilaskereszt(?) felfestés

Anonim Járókelő

A földön eme nyugalom magzavarására alkalmas jelkép látható.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Hunyadi János út 3

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A kerület graffitimentesítése folyamatban van. A jelzett firka is szerepel a kivitelezőnek kiadott listán.

    Tisztelettel:
    Bruckner Richárd
    városüzemeltetési ügyintéző, városgazda
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis falak a víztározón

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Víztározó köz (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitik az Erzsébet híd budai hídfőnél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére