Megoldásra vár

Eldugult víznyelő

Krenedits utca 4 előtt víznyelő eldugult, kérem tisztítását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Krenedits Sándor utca 4

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő !

    A víznyelő tisztításáról intézkedünk.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megjelölt helyszínen társaságunk nem
    üzemeltet csapadékvíz-elvezető hálózatot, így a probléma megoldásában
    nem áll módunkban közreműködni.

    Tis
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • KG P bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tűzcsap csere

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Rózsa utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    veszélyes rács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simonics Balázs
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ágoston Péter utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    12
    Válaszra vár
    12

    Hiányzó tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Csömöri út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére